#16 2010-05-29 16:16:26

gabrysrydzak

Autobot

Skąd: Cybertron
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 47

Re: Blackout

Blackout był większy nawet od Megatrona . To on powinien być liderem Decepticonów  ! W drugiej części pojawia się Decepticon o imieniu Grindor który jest bratem - bliźniakiem Blackouta ! Miał super działo  !   


"Bez klucza nie otworzymy , tego , czego nie mamy i co otwiera , więc po co myśleć co otwiera i czego nie mamy , nie znalazłszy wpierw klucza który to otwiera".

Offline

 

#17 2011-08-08 18:37:26

TheFallen

Autobot

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Blackout

Siema jestem nowy na forum , i chcę podzielić się moim zdaniem , sądzę że wiem dużo o filmie 1 ,2 jak i3 a więc
1.Wszyscy są braćmi
2.Grindor nie jest bliźniakiem zamienia się w sikorskiego( ten śmigłowiec) tylko w marynarskiego sikorskiego o wiele większego
3.Jest największym Transformerem w filmie ,1 a Gindor w 2 ( po za devastatorem i demolishorem) macie tego przykład kiedy Optimus złazi z niego ( Grindor ma wyprostowane nogi)
4.Kto uważał ,że ded od ludzi to hańba ? To ten ktoś nas obraża no tak może zginą od ludzi ,ale weźcie pod uwagę , ile szkód zrobił,a że jakiś Lenox miał farta i strzelił mu w genitalja/iskrę to nie jego wina, nie ?

Offline

 

#18 2011-08-19 21:02:32

kreszu

Autobot

Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 16
Punktów :   

Re: Blackout

hahaha to mnie najbardziej rozsmieszylo w filmie! prz3ciez on byl miniconem! a nie poteznym smiglowcem. do tego tylko w serii energon zamienial sie w mini smiglowiec na posylki Demolishera! paranoja poprostu , raz byl micromasterem miniconow, raz tylko w jednej seri zdazylo sie ze byl w grupie destructiconow gdzie byl prawa reka barricada'e

Offline

 
Serdecznie witamy na forum Transformers!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora